731 099 099
Facebook      
Dental SPA Dla pacjenta

Dla pacjenta

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta
Nasza rejestracja pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-19.00.

Ze względu na nasz zakres zabiegów i zwiększenie poczucia bezpieczeństwa przez pacjentów oraz komfortu zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem.

Rejestracja dostępna pod numeram telefonu 731 099 099. Można także skontaktować się z nami wysyłając email na adres: dentalspa1@wp.pl

Dla wszystkich Pacjentów Dental Spa zapewniamy bezpłatny parking oraz inne udogodnienia, które zwiększają komfort i zapewniają dobre samopoczucie zarówno przed jak i po wizycie u lekarza.

Pracownia RTG czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00

Przed pierwszym spotkaniem z naszym lekarzem stomatologiem poprosimy Państwa o wypełnienie niezbędznej dokumentacji. Dzięki temu wszystkie niezbędne informacje o stanie zdrowia (przyjmowanych lekach, przebytych chorobach i zabiegach chirurgicznych) oraz dane kontaktowe znajdą się w Państwa karcie Pacjenta.

Podczas pierwszej wizyty zostanie wykonana szczegółowa diagnostyka, a następnie, po konsultacji z lekarzem, przygotujemy plan leczenia zawierający informacje odnośnie wszelkich zabiegów, czasu oraz całkowitych kosztów. Jeżeli istnieje taka możliwość, zawsze przygotowujemy plan leczenia w kilku opcjach, a Pacjent może wybrać tę, która najbardziej mu odpowiada.

Po zaakceptowaniu danej wersji planu leczenia od razu ustalamy terminy wizyt, tak aby jak najlepiej wykorzystać czas jaki możesz poświęcić na leczenie.

PACJENCI Z ZAGRANICY

Pacjęci z zagranicy
LECZENIE PACJENTÓW Z ZAGRANICY
Mieszkasz za granicą, ale rozważasz leczenie zębów w Polsce? W Dental Spa kompleksowo zajmiemy się Twoim uśmiechem. Najwyższy poziom, przyjazne ceny, maksymalnie wykorzystany czas pobytu.

Podczas pierwszej wizyty zostanie wykonana szczegółowa diagnostyka, a następnie, po konsultacji z lekarzem, przygotujemy plan leczenia zawierający informacje odnośnie sugerowanej metody diagnostycznej, czasu niezbędnego na przeprowadzenie wszelkich zabiegów oraz całkowitych kosztów. Jeżeli istnieje taka możliwość, zawsze przygotowujemy plan leczenia w kilku opcjach, a Pacjent może wybrać tę, która najbardziej mu odpowiada. Po zaakceptowaniu danej wersji planu leczenia od razu ustalamy terminy wizyt, tak aby jak najlepiej wykorzystać czas jaki możesz poświęcić na leczenie. Zabiegi rozplanowane są zawsze w taki sposób, aby przed powrotem do miejsca zamieszkania został zakończony przynajmniej jeden, pełny etap leczenia.

DO POBRANIA