731 099 099
Facebook      
Dental SPA Klinika

Klinika Dental SPAKlinika Dental Spa Stomatologia i Medycyna Estetyczna Anita Trzepacz i Kamila Dwornikowska to nowo otwarta ekskluzywna klinika oferująca szeroki zakres profesjonalnych usług stomatologicznych i zabiegów medycyny estetycznej.

Młody, profesjonalny zespół stale podnoszący swoje kwalifikacje dzięki udziałom w wielu szkoleniach, konferencjach i kongresach oferuje zabiegi wykonane profesjonalnie, bezpiecznie i na wysokim poziomie.

W Dental Spa dbamy o uśmiech kompleksowo, przedstawiamy indywidualny plan leczenia. Zawsze przed umówionym terminem dzwonimy lub wysyłamy sms, aby potwierdzić wizytę. Dbamy aby Pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie już od samego wejścia.

Gabinety zostały zaprojektowane w trosce o dobre samopoczucie i wygodę Pacjentów, by leczenie w naszym gabinecie nie było przykrą koniecznością, a chwilą relaksu.

W Dental Spa oprócz zabiegów stomatologicznych oferujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane przez profesjonalny zespół. Dzięki połączeniu stomatologii z medycyną estetyczną jesteśmy w stanie zadbać o Państwa zdrowie jak i wygląd.

Więcej informacji o zabiegach w zakładce medycyna estetyczna, aktualne promocje w zakładce promocje.


Zespół Dental SPA


Poznaj dokładniej nasz: PERSONEL »


Sprzęt i technologie


 • Radiowizjografia cyfrowa
  Posiadamy radiowizjograf cyfrowy firmy MY-RAY. Dzięki niej możemy wykonać zdjęcie rentgenowskie Pacjentowi na fotelu, nawet w trakcie zabiegu. Po chwili zdjęcie ukazuje się na ekranie monitora, a my możemy je omówić i natychmiast wdrożyć odpowiednie leczenie.
 • RTG zębów panoramiczne
  Jedną z podstawowych punktów diagnostyki jaką wykonujemy to zdjęcie pantomograficzne zwane też zdjęciem panoramicznym. Jest to zdjęcie przeglądowe przedstawiające ogólny stan wszystkich zębów, zawiązków zębów oraz struktur je otaczających takich jak kości szczęki i żuchwy oraz stawy skroniowo-żuchwowe. Za pomocą takiego zdjęcia RTG zębów lekarz stomatolog może wykryć wiele nieprawidłowości, nie widocznych na zewnątrz, jak np. próchnica, zmiany okołowierzchołkowe, zęby zatrzymane, dodatkowe i nadliczbowe, zęby nieprawidłowo przeleczone kanałowo.
 • Mikroskop
  To dzięki jego powiększeniu oraz oświetleniu Nasz lekarz endodonta może wyleczyć bardzo trudne kanały korzeniowe. Dzięki zastosowaniu mikroskopu mamy możliwość precyzyjnego leczenia kanałów wąskich, zakrzywionych lub usunięcie złamanego narzędzia. Mikroskop również znajduje swoje zastosowanie podczas leczenia zachowawczego, protetycznego czy chirurgiczego.
 • System do wypełniania kanałów korzeniowych na ciepło
  Jednym z najbardziej istotnych elementów leczenia kanałowego jest szczelne wypełnienie kanału. Gutaperka, uznana za najlepszy materiał do wypełniania, zostaje podgrzana i odpowiednio skondensowana co zapewnia nam właściwe wypełnienie systemu kałanów korzeniowych.
 • Kamera wewnątrzustna
  Każdy gabinet wyposażony jest w kamerę wewnątrzustną. Pozwala to lepiej poinformować pacjenta o stanie zdrowia jego jamy ustnej. Wspólnie możemy omówić i wyjaśnić jaki rodzaj leczenia oraz zabiegi są wymagane oraz skrupulatnie prowadzić dokumentację fotograficzną. Pacjent w prosty sposób może wyobrazić sobie oraz zrozumieć istotę prowadzonych i proponowanych zabiegów w obrębie jamy ustnej, a także zobaczyć postępy leczenia w poszczególnych etapach.
 • Lupy stomatologiczne
  Urządzenie powiększające pole działania stomatologa - w lupach widzimy więcej i dokładniej, dzięki temu najdrobniejsze, istotne szczegóły nie umykają naszej uwadze. Lupy dają większy komfort pracy lekarzowi pozwalając na bardziej precyzyjną jakość oraz estetkę wykonanych zabiegów stomatologicznych.
 • Sterylizacja
  Ze szczególną dbałością dbamy o czystość zarówno w pomieszczeniach jak i gabinetach. Bardzo dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa Pacjenta podczas wykonywanych zabiegów. Sterylizację narzędzi oraz dezynfekcję przeprowadza personel ściśle przeszkolony, według zaleconych procedur. Do zabiegów sterylizacji i dezynfekcji używamy tylko certyfikowanych preparatów i urządzeń. Narzędzia, które będą używane podczas zabiegu są rozpakowywane dopiero przy Pacjencie. Tam gdzie tylko jest to możliwe stosujemy jednorazowe produkty.

Certyfikaty