731 099 099
Facebook      
Dental SPA Klinika Personel

Personel DENTAL SPA
Anita Trzepacz

lekarz denstysta

Anita zajmuje się zarówno stomatologią i medycyną estetyczną. Głównie leczeniem kanałowym pod mikroskopem, leczeniem protetycznym, zachowawczym, stomatologią estetyczną i dziecięcą. Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W 2017 roku ukończyła Curriculum Endodontyczne PTE w Kielcach. Od 2017 roku zajmuje się również medycyną estetyczną. Aktywnie uczestniczy w wielu kursach, szkoleniach, kongresach. W swojej pracy chętnie wykorzystuje możliwości jakie daje połączenie medycyny estetycznej ze stomatologią.

Kamila Dwornikowska

lekarz denstysta

Kamila w naszej klinice zajmuje się stomatologią i medycyną estetyczną. Głównie leczeniem zachowawczym, protetycznym oraz stomatologią dziecięcą. Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Ponadto uczestniczka wielu szkoleń, zarówno z zakresu stomatologii, jak i medycyny estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. W zakresie protetyki dr Kamila Dwornikowska wykonuje pełen zakres zabiegów, od pojedynczych uzupełnień, aż po pełne rekonstrukcje uzębienia. Kieruje się holistycznym i indywidualnym podejściem do pacjenta, oferując kompleksowe i bezpieczne zabiegi. Zarówno stomatologiczne oraz z zakresu medycyny estetycznej.

Paweł Kubasiewicz-Ross

dr hab. n. med.

Specjalista chirurgii stomatologicznej, wykładowca akademicki, implantolog. Od przeszło dziesięciu lat zajmuje się wyłącznie chirurgią stomatologiczną i implantologią. W 2012 zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej oraz obronił doktorat z nauk medycznych, którego tematyka poruszała problemy osteointegracji implantów. Od 2008 roku jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbył wiele staży w zagranicznych ośrodkach naukowych. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu artykułów naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Uczestnictwo w wielu kursach, sympozjach i szkoleniach, których część współorganizował pozwala zaoferować Państwu zabiegi na najwyższym światowym poziomie.

Małgorzata Płonka-Pawłowska

lekarz dentysta

Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Chcąc zaproponować swoim pacjentom najnowsze metody leczenia, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, poprzez uczestnictwo w sympozjach naukowych, konferencjach oraz kursach. Zawsze uśmiechnięta, szybko znajduje wspólny język również z najmłodszymi pacjentami. Zapraszamy do zapisów na wizytę.lek. dent. Daria Derbiszewska

lekarz dentysta - specjalista ortodonta

-lek. dent. Robert Derbiszewski

lekarz dentysta

-Julia Krawczyk

higienistka stomatologiczna

Julia przeprowadza zabiegi higienizacyjne, polegające na skalingu, piaskowaniu oraz fluoryzacji. Przykłada szczególną uwagę na promowanie i edukowanie pacjentów z zakresu prawidłowej higieny jamy ustnej. Prowadzi instruktaże, demonstruje techniki szczotkowania oraz nitkowania, dobierając przy tym właściwe dla pacjenta akcesoria. Dostosowując należytą formę wybielania, zapewnia pacjentom lśniący i rozjaśniony uśmiech. Już od progu gabinetu tworzy miłą atmosferę, dbając przy tym o komfort i dobre samopoczucie pacjentów podczas zabiegu. Julia stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach oraz kursach.

Sara Wewiór

mgr kosmetolog

Przeprowadza zabiegi mające na celu poprawę kondycji skóry oraz kolorytu i zniwelowania pierwszych oznak starzenia. Sara konsultując pacjentów ustala indywidualne plany zabiegowe. Dzięki swojej wiedzy doskonale i trafnie dobiera zabiegi kosmetologiczne do potrzeb skóry i udziela cennych porad odnośnie domowej pielęgnacji. Chcąc poszerzać swoje kwalifikacje oraz zainteresowania, zdobywa wiedzę na studiach trychologicznych. Oprócz tego jest nauczycielem i przekazuje zdobytą wiedzę oraz umiejętności swoim słuchaczom. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas wolny na spacerach ze swoim ukochanym czworonogiem.

Iwona Paduch

asystentka dyplomowana

Alicja Mentel

asystentka dyplomowana